WTForms 2.0dev - en to el translation catalogue (34 entries)

en: Invalid field name '%s'.
el: Λάθος όνομα πεδίου '%s'.

en: Field must be equal to %(other_name)s.
el: Το πεδίο πρέπει να είναι το ίδιο με το %(other_name)s.

en: Field must be at least %(min)d character long. | Field must be at least %(min)d characters long.
el[0]: Το πεδίο πρέπει να έχει τουλάχιστον %(min)d χαρακτήρα.
el[1]: Το πεδίο πρέπει να έχει τουλάχιστον %(min)d χαρακτήρες.

en: Field cannot be longer than %(max)d character. | Field cannot be longer than %(max)d characters.
el[0]: Το πεδίο δεν μπορεί να έχει πάνω από %(max)d χαρακτήρα.
el[1]: Το πεδίο δεν μπορεί να έχει πάνω από %(max)d χαρακτήρες.

en: Field must be between %(min)d and %(max)d characters long.
el: Το πεδίο πρέπει να είναι ανάμεσα από %(min)d και %(max)d χαρακτήρες.

en: Number must be at least %(min)s.
el: Το νούμερο πρέπει να είναι τουλάχιστον %(min)s.

en: Number must be at most %(max)s.
el: Το νούμερο πρέπει να είναι μέγιστο %(max)s.

en: Number must be between %(min)s and %(max)s.
el: Το νούμερο πρέπει να είναι ανάμεσα %(min)s και %(max)s.

en: This field is required.
el: Αυτό το πεδίο είναι υποχρεωτικό

en: Invalid input.
el: Λανθασμένα δεδομένα

en: Invalid email address.
el: Λανθασμένο email.

en: Invalid IP address.
el: Λανθασμένη διεύθυνση IP.

en: Invalid Mac address.
el: Λανθασμένο διεύθυνση Mac.

en: Invalid URL.
el: Λανθασμένο URL.

en: Invalid UUID.
el: Λανθασμένο UUID.

en: Invalid value, must be one of: %(values)s.
el: Λάθος επιλογή, πρέπει να είναι ένα από: %(values)s.

en: Invalid value, can't be any of: %(values)s.
el: Λάθος επιλογή, δεν μπορεί να είναι ένα από: %(values)s.

en: Invalid CSRF Token
el: Λάθος CSRF

en: CSRF token missing
el: To CSRF δεν υπάρχει

en: CSRF failed
el: Αποτυχία CSRF

en: CSRF token expired
el: Έχει λήξει το διακριτικό CSRF

en: Not a valid choice
el: Άγνωστη επιλογή

en: Not a valid list
el: Λανθασμένη λίστα

en: Not a valid integer list
el: Λανθασμένη λίστα ακέραιων τιμών

en: Please input a date/time value
el: Εισάγετε μια ημερομηνία

en: Invalid date/time input
el: Λανθασμένη ημερομηνία

en: Invalid Choice: could not coerce
el: Λανθασμένη Επιλογή: δεν μετατρέπεται

en: Invalid choice(s): one or more data inputs could not be coerced
el: Λανθασμένη επιλογή(ές): κάποιες τιμές δεν μπορούσαν να μετατραπούν

en: '%(value)s' is not a valid choice for this field
el: '%(value)s' δεν είναι έγκυρη επιλογή για αυτό το πεδίο

en: Not a valid integer value
el: Δεν είναι ακέραιο νούμερο

en: Not a valid decimal value
el: Δεν είναι δεκαδικό

en: Not a valid float value
el: Δεν είναι δεκαδικό

en: Not a valid datetime value
el: Δεν είναι σωστή ημερομηνία/ώρα

en: Not a valid date value
el: Δεν είναι σωστή ημερομηνία
