WTForms 2.0dev - en to nb translation catalogue (34 entries)

en: Invalid field name '%s'.
nb: Ugyldig feltnavn '%s'.

en: Field must be equal to %(other_name)s.
nb: Feltet må være lik som %(other_name)s.

en: Field must be at least %(min)d character long. | Field must be at least %(min)d characters long.
nb[0]: Feltet må være minst %(min)d tegn langt.
nb[1]: Feltet må være minst %(min)d tegn langt.

en: Field cannot be longer than %(max)d character. | Field cannot be longer than %(max)d characters.
nb[0]: Feltet kan ikke være lenger enn %(max)d tegn.
nb[1]: Feltet kan ikke være lenger enn %(max)d tegn.

en: Field must be between %(min)d and %(max)d characters long.
nb: Feltet må være mellom %(min)d og %(max)d tegn langt.

en: Number must be at least %(min)s.
nb: Tall må være minst %(min)s.

en: Number must be at most %(max)s.
nb: Tall må være maks %(max)s.

en: Number must be between %(min)s and %(max)s.
nb: Tall må være mellom %(min)s og %(max)s.

en: This field is required.
nb: Dette feltet er påkrevd.

en: Invalid input.
nb: Ugyldig verdi.

en: Invalid email address.
nb: Ugyldig e-postadresse.

en: Invalid IP address.
nb: Ugyldig IP-adresse.

en: Invalid Mac address.
nb: Ugyldig MAC-adresse.

en: Invalid URL.
nb: Ugyldig URL.

en: Invalid UUID.
nb: Ugyldig UUID.

en: Invalid value, must be one of: %(values)s.
nb: Ugyldig verdi, den må være en av følgende: %(values)s.

en: Invalid value, can't be any of: %(values)s.
nb: Ugyldig verdi, den kan ikke være en av følgende: %(values)s.

en: Invalid CSRF Token
nb: Ugyldig CSRF-pollett

en: CSRF token missing
nb: Manglende CSRF-pollett

en: CSRF failed
nb: CSRF-sjekk feilet

en: CSRF token expired
nb: Utløpt CSRF-pollett

en: Not a valid choice
nb: Ikke et gyldig valg

en: Not a valid list
nb: Ikke en gyldig liste

en: Not a valid integer list
nb: Ikke en gyldig heltallsliste

en: Please input a date/time value
nb: Vennligst fyll inn en dato- og tidsverdi

en: Invalid date/time input
nb: Ugyldig dato- og tidsverdi

en: Invalid Choice: could not coerce
nb: Ugyldig valg: Kunne ikke oversette

en: Invalid choice(s): one or more data inputs could not be coerced
nb: Ugyldig(e) valg: En eller flere dataverdier kunne ikke oversettes

en: '%(value)s' is not a valid choice for this field
nb: '%(value)s' er ikke et gyldig valg for dette feltet

en: Not a valid integer value
nb: Ikke en gyldig heltallsverdi

en: Not a valid decimal value
nb: Ikke en gyldig desimalverdi

en: Not a valid float value
nb: Ikke en gyldig flyttallsverdi

en: Not a valid datetime value
nb: Ikke en gyldig dato- og tidsverdi

en: Not a valid date value
nb: Ikke en gyldig datoverdi
