WTForms 2.0dev - en to uk translation catalogue (34 entries)

en: Invalid field name '%s'.
uk: Невірне ім'я поля '%s'.

en: Field must be equal to %(other_name)s.
uk: Поле має співпадати з %(other_name)s.

en: Field must be at least %(min)d character long. | Field must be at least %(min)d characters long.
uk[0]: Значення поля має містити не менше %(min)d символа.
uk[1]: Значення поля має містити не менше ніж %(min)d символи.
uk[2]: Значення поля має містити не менше ніж %(min)d символів.

en: Field cannot be longer than %(max)d character. | Field cannot be longer than %(max)d characters.
uk[0]: Значення поля має містити не більше %(max)d символа.
uk[1]: Значення поля має містити не більше ніж %(max)d символи.
uk[2]: Значення поля має містити не більше ніж %(max)d символів.

en: Field must be between %(min)d and %(max)d characters long.
uk: Значення поля має містити від %(min)d до %(max)d символів.

en: Number must be at least %(min)s.
uk: Число має бути щонайменше %(min)s.

en: Number must be at most %(max)s.
uk: Число має бути щонайбільше %(max)s.

en: Number must be between %(min)s and %(max)s.
uk: Число має бути між %(min)s та %(max)s.

en: This field is required.
uk: Це поле є обов'язковим.

en: Invalid input.
uk: Введено невірно.

en: Invalid email address.
uk: Невірна електронна адреса.

en: Invalid IP address.
uk: Невірна IP адреса.

en: Invalid Mac address.
uk: Невірна Mac адреса.

en: Invalid URL.
uk: Невірний URL.

en: Invalid UUID.
uk: Невірний UUID.

en: Invalid value, must be one of: %(values)s.
uk: Значення невірне, має бути одним з: %(values)s.

en: Invalid value, can't be any of: %(values)s.
uk: Значення невірне, не може бути одним з: %(values)s.

en: Invalid CSRF Token
uk: Невірний CSRF токен.

en: CSRF token missing
uk: CSRF токен відсутній

en: CSRF failed
uk: Помилка CSRF

en: CSRF token expired
uk: CSRF токен прострочений

en: Not a valid choice
uk: Недійсний варіант

en: Not a valid list
uk: Недійсний список

en: Not a valid integer list
uk: Недійсний список цілих чисел

en: Please input a date/time value
uk: Будь ласка введіть дату/час

en: Invalid date/time input
uk: Недійсна дата/час

en: Invalid Choice: could not coerce
uk: Недійсний варіант: перетворення неможливе

en: Invalid choice(s): one or more data inputs could not be coerced
uk: Недійсний варіант: одне чи більше значень неможливо перетворити

en: '%(value)s' is not a valid choice for this field
uk: '%(value)s' не є дійсним варіантом для цього поля

en: Not a valid integer value
uk: Недійсне ціле число

en: Not a valid decimal value
uk: Не є дійсним десятичним числом

en: Not a valid float value
uk: Недійсне десятичне дробове число

en: Not a valid datetime value
uk: Недійсне значення дати/часу

en: Not a valid date value
uk: Не дійсне значення дати
